wesela

Wesela

Odwiedź
nas na
Tło

OFERTA ŚLUBNA

Usługi fotograficzne i filmowe

Niezapomniana pamiątka dla nowożeńców

Zdjęcia i filmy ślubne są wieloletnią specjalizacją studia „Oscar”. Mieliśmy przyjemność świadczyć swoje usługi dla niezliczonej ilości par młodych, dla których wykonaliśmy niezapomniane pamiątki. Starannie dobrane kadry i zmysł, jakim pochwalić się mogą jedynie najznamienitsi profesjonaliści, pozwalają nam na uwiecznienie tych najistotniejszych chwil.

Specjalnie dla Państwa nakręcimy wzruszające filmy oraz wykonamy przepiękne zdjęcia ślubu wraz z weselem. Nasze kunsztownie wykonane sesje ślubne staną się pamiątką nie tylko dla nowożeńców, ale również dla wielu następnych pokoleń całej ich rodziny.

Z pozytywnym nastawieniem i pełni uśmiechu, gotowi jesteśmy stać się częścią niezwykłej uroczystości ślubnej. Wystarczy do nas jedynie zadzwonić, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!

GALERIA ZDJĘĆ

Zobacz nasze portfolio

Szukasz ekipy, która stworzy dla Ciebie film
inny niż wszystkie?

Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz więcej
Oscar Studio filmowe i fotograficzne informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij