Studio

Odwiedź
nas na
Tło

NASZE STUDIO

Poznaj ekipę Oscar

Razem dążymy do wspólnego sukcesu w zakresie fotografii
Studio Oscar Filmowe

Nasze studio składa się z zespołu czterech fotografów i operatorów z wieloletnim doświadczeniem w branży filmowej. Wszyscy bez wyjątku posiadamy bogaty staż telewizyjny i wieloletniej pracy w mediach.

Firma istnieje od 25 lat, a zaczynaliśmy jako firma podwykonawcza dla lokalnych stacji telewizyjnych oraz telewizji prywatnych (Polsat, TVN, TV Republika). Na stałe współpracujemy z Jasną Górą przy obsłudze telebimów w czasie szczytu pielgrzymkowego.

“Fotografując staraj się pokazać to czego bez
ciebie, nikt by nie zobaczył.”

Robert Bresson

System naszej pracy umożliwia nam uchwycenie prawdziwych emocji, nastroju radości i szczęścia. Nasze doświadczenie pozwala także na uchwycenie artystycznych detali tego dnia, w które to detale Młode Pary wkładają często całą swoją duszę.

Do realizacji stosujemy profesjonalny sprzęt. Korzystamy z najnowszych zdobyczy techniki. Praca operatora kamery i fotografa nie kończy się w dniu Państwa ślubu. Żeby efekt był taki, jaki sobie zakładamy z Państwem, wszystko podlega skrupulatnej obróbce podkreślającej wszystko, co zostało zarejestrowane.

Ekipa Oscar

NASZE ZALETY

Co wyróżnia naszą firmę?

Przede wszystkim olbrzymia dbałość o szczegóły. Uważamy, że obsługa foto-video w czasach obecnych, skoro nie może być niewidzialna, powinna być niewidoczna. Nie przeszkadzamy swoją obecnością, ale zawsze służymy radą i podpowiedzią z racji naszej wieloletniej praktyki.

Jesteśmy
przystojni(niektórzy byli)

Jesteśmy rzetelni

Jesteśmy terminowi

Jesteśmy profesjonalni

Jesteśmy pozytywni

Jesteśmy kreatywni

Portfolio firmowe

GALERIA ZDJĘĆ

Zobacz nasze portfolio

Oscar Studio filmowe i fotograficzne informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij