Zdjęcie nagłowkowe portfolio

Produkcje telewizyjne

Odwiedź
nas na
Wróć do kategorii: Portfolio
Polityka zagraniczna EPL

Opublikowany przez „Studio Filmowe Oscar” Wtorek, 27 grudnia 2016
Czy Europa jest bezpieczna?

Dziś nowa produkcja. Zapraszam. EPL to największa frakcja Parlamentu Europejskiego. Jej inicjatywy często przesądzają o tym jak funkcjonuje zjednoczona Europa. Jednym z najważniejszych wyzwań, które stoją obecnie przed Europą jest jej bezpieczeństwo. I właśnie o tym, ale nie tylko, rozmawialiśmy w Brukseli z eurodeputowanymi reprezentującymi EPL.

Opublikowany przez „Studio Filmowe Oscar” Poniedziałek, 5 grudnia 2016
EPL kreśli plany na przyszłość

Gościnne miasto Strasburg i gościnne progi Parlamentu Europejskiego. Przedstawiam kolejny materiał który zrealizowaliśmy na terenie europarlamentu tym razem z pomocą Oskara.Bezpieczeństwo energetyczne, problem osób niepełnosprawnych, grupa Urban to tematy o które pozwoliliśmy sobie zapytać, na półmetku ósmej kadencji europarlamentu, europosłów z ramienia EPL.Pozdrawiam i zapraszam do oglądania.

Opublikowany przez „Studio Filmowe Oscar” Piątek, 23 grudnia 2016

2 kwietnia to "Światowy Dzień Wiedzy na temat Autyzmu". Wczoraj w Częstochowie, w Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się 4. edycja tej akcji w naszym mieście, organizowana przez Romka i jego fundację "DAJ MI CZAS". Moje studio zrealizowało film promujący cały projekt zapraszam do obejrzenia filmu i zastanowienia się nad autyzmem, nad ludźmi dotkniętymi tym schorzeniem. Chciałbym żeby ten film pomógł nam wszystkim w kształtowaniu postaw, poszanowaniu „inności”, tolerancji oraz pełnej akceptacji osób niepełnosprawnych. Miłych wrażeń.Przy okazji chciałem serdecznie podziękować za współpracę i pomoc kolegom z TV ORION i mojemu redaktorowi naczelnemu.

Opublikowany przez „Studio Filmowe Oscar” Piątek, 3 kwietnia 2015
Sesja ślubna Studio Oscar

FILMY VIDEO

Subskrybuj nasz kanał na

Youtube
Zobacz nasze reportaże, wywiady, newsy, spoty
oraz filmy reklamowe i promocyjne
Oscar Studio filmowe i fotograficzne informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij